Tým Copy

NÁŠ TÝM

Ing. David Molínek, EFA

Ředitel, Premium poradce

Obecně chybí více porozumění mezi lidmi. Dělám vše proto, abych klientům porozuměl a uměl jim připravit špičková řešení pro jejich cíle. Moji výsadou je lidskost, profesionalita, důmyslnost a zdravý selský rozum. Díky elitnímu mezinárodnímu finančnímu titulu a vzdělání EFA, přináším svým klientům nadstandardní přístup a informace. Se mnou máte jistotu, že je o Vás špičkově postaráno. Kryji Vám záda.

Mobil:+420 774 656 864

Email:david.molinek@financialtrend.cz

Oblast působnosti:Zlín, Praha, Brno, Ostrava

Ing. Magdalena Horká, EFA

Premium poradce

Jakožto držitelka titulu EFA je základem mé práce poskytovat klientům nejvyšší kvalitu finančního plánování a poradenství podle evropských standardů. Finance, jako takové, ovlivňují život každého člověka a to všemi směry, proto se svými klienty řeším nejenom finanční plánování, ale poskytuji jim také podporu v oblasti prevence, motivace, vzdělání, či seberealizace.

Mobil:+420 728 990 937

Email:magdalena.horka@financialtrend.cz

Oblast působnosti:Zlín

Jan Straka, EFA

Premium poradce

Každý klient je pro mě jedinečný. Chci co nejlépe pochopit jeho přání a potřeby. Díky tomu mu můžu nabídnout účinné a profesionální řešení, jak svých cílů dosáhnout.

Mobil:+420 608 504 611

Email:jan.straka@financialtrend.cz

Oblast působnosti:Zlín a okolí

Mgr. Jan Brhel

Premium poradce

Práci finančního poradce a zprostředkovatele jsem zahájil již v roce 2002. Od té doby postupným vzděláváním se a sbíráním zkušeností usiluji o to, abych vždy odvedl dobrou práci, které mohou klienti věřit a já se pod ní podepsat. Důležité pro mne je, aby klienti mohli věřit mně, ale stejně tak je důležité, abych věřil já jim. Snažím se vždy porozumět tomu, jaký má klient vztah ke svým financím. Např. zda je opatrný, pečlivý nebo má dravější přístup apod. Z toho pak vycházejí i mé návrhy řešení. Celá má práce zahrnuje nejen vlastní odbornou stránku, ale i utváření dobrých vztahů, což mě prostě baví.

Mobil:+420 604 513 403

Email:jan.brhel@financialtrend.cz

Oblast působnosti:Zlín, Vsetín

Ing. Lenka Pavlíková

Premium poradce

Klienti u mě oceňují dlouholeté zkušenosti v oboru, a to, že jsem jejich pravou rukou a přítelem při řešení jakýchkoliv finančních záležitostí. Svou práci se snažím dělat srozumitelně a s lehkostí, i přesto že jsou finance velmi vážné, a pro řadu lidí citlivé téma.

Mobil:+420 734 179 186

Email:l.pavlikova@email.cz

Oblast působnosti:Napajedla

Ing. Jaroslav Doležal

Premium poradce

Žijeme ve světě, který je plný překvapení a dobrodružství. Těch dobrodružství, která můžeme prožít, je bez konce, pokud je hledáme s otevřenýma očima a se správnými lidmi.

Mobil:+420 777 671 190

Email:jaroslav.dolezal@financialtrend.cz

Oblast působnosti:Holešov, Bystřice pod Hostýnem, Zlín

KONTAKTUJTE NÁS

Napište. Nekoušeme.

    774 656 864

    info@financialtrend.cz