Služby

SVÝM KLIENTŮM NABÍZÍME

Nízkopoplatková řešení

Vyhledáváme řešení s nízkými poplatky a vysokou kvalitou. Vyjednáváme slevy na poplatcích a úrokových sazbách u finančních institucí.

Široký výběr

Nejsme smluvně zavázání vybírat řešení od jedné společnosti. V našem portfoliu je přes 70 prověřených a kvalitních institucí, ze kterých detailní analýzou vybíráme individuálně pro klienta.

Individální přístup

Všechna řešení jsou šitá na míru potřeb a přáním našich klientů. Na prvním místě jsou vždy jejich potřeby.

Analýzy řešení

Proces výběru konečného řešení pro naše klienty prochází někalika urovněmi analýz. Musí odpovídat zároveň metodikám a evropským standardům kvality.

Moderní přístup

Sledujeme trendy trhu a používáme moderní nástroje a systémy pro práci a Vaši spokojenost.

Srozumitelnost

Víme, že jsou finance obsáhlé a obtížné. Proto vysvětlujeme našim klientům jasně, srozumitelně a objektivně.

NAŠE SLUŽBY

POJIŠTĚNÍ

POJIŠTĚNÍ

Kompletní zajištění Vašeho života i majetku

Zajistíme pro Vás nabídky životního pojištění, pojištění nemovitostí, vozidel, odpovědností i pojištění vašeho podnikání. U nás máte jistotu, že vybereme řešení z celého trhu (v portfoliu máme 19 velkých pojišťoven). Výběr prochází přísným výběrem dle evropských metodik a standardů. Přísný výběr podléhá výpočtům dle aktuálního rodinného rozpočtu (příjmy a výdaje), aktuálních hodnot majetků a požadavkům a potřebám klienta. Pomůžeme Vám porovnat různá řešení na trhu. Zastupujeme Vás před všemi pojišťovnami. 

Po sjednání naše spolupráce nekončí. Pečujeme o Vás nadále. V průběhu života se potřeby člověka mění stejně tak i jeho příjmy a tedy i potřeba pojištění. Společně pravidelně provádíme revizi a aktualizujeme. V případě pojistných událostí máme pro Vás nadstandardní službu likvidace pojistných událostí, díky níž máte jistotu, že získáte vše, na co máte ze zákona nárok.

HYPOTÉKY, ÚVĚRY

HYPOTÉKY, ÚVĚRY

Financování nejen Vašeho bydlení

Ke komplexní službě patří i úvěry. Pomůžeme Vám např. s financováním bydlení, refinancováním, pořízením automobilu či jiných potřebných věcí do Vašich domácností či podnikání.  V portfoliu máme přes dvacet renomovaných společností poskytující hypotéky, úvěry ze stavebního spoření či spotřebitelské úvěry. Díky dlouholetým zkušenostem a vazbám ve společnostech vyjednáváme pro naše klienty nadstandardní podmínky (slevy na sazbách, nižší nebo žádné poplatky, obecně lepší podmínky). 

Ale jelikož víme, že např. pořízení bydlení není jen hypotéka, pomůžeme Vám s celkovým projektem financování bydlení. Díky efektivním rezervám umíme klientům ušetřit na hypotéce desítky až stovky tisíc korun. Správně ochráníme Váš majetek i příjmy, abyste byl s námi v bezpečí a nedostal se nikdy do finančních problémů při splácení úvěru.

INVESTOVÁNÍ

INVESTOVÁNÍ

Zhodnocování Vašich finančních prostředků

Budování majetku je nedílná součást portfolia. Investování často mnoho lidí vnímá, jako něco příliš odborného a pouze pro bohaté. S námi poznáte, že i vy můžete v klidu investovat pravidelně s nízkými částkami, díky nim tak postupně budovat majetek. Díky odbornému vzdělání Vám vysvětlíme, jak jednoduše a bezpečně můžete i vy investovat. 

Dnes je na trhu nepřeberné množství různých nástrojů. Pomůžeme Vám sestavit portfolio, které bude sedět přímo na Vás. U nás se například dozvíte, kolik potřebujete peněz pro děti v průběhu života, kolik na důchod, ale i další cíle a potřeby v životě a jak se na ně efektivně připravit.

Našim cílem je ochránit finanční prostředky před inflací a připravit klientům rezervy na všechny etapy života na jejich plánované, ale i neplánované výdaje

OSTATNÍ

OSTATNÍ

Zajištění na stráří, finanční plánování

Ve financích nejsou žádné špatné dotazy a proto máme připravené konzultace. Víme, že finanční gramotnost je v ČR obecně nedostatečná. Proto se s námi vyplatí spolupracovat už díky růstu finanční gramotnosti. Věříme, že po našich společných sezeních se již nikdy nenecháte napálit nevýhodnými nabídkami prodejců.

Když říkáme, že děláme komplexní službu, tak to nejsou jen slova. 

Kromě pokrytých všech segmentů financí jako jsou pojištění, úvěry, investice, bankovní služby aj., máme pro naše klienty i nadstandardní službu osobního likvidátora pro pojistné událostí. Standardně při pojistné události posílá pojišťovna svého “zaměstnance” likvidátora, který je placen pojišťovnou. U nás pojistnou událost řeší skupina nezávislých advokátů a likvidátorů, kteří daný případ zpracují a následně se případ předává na pojišťovnu. Tedy místo klienta žádá o plnění advokáti s předem připravenými podklady a požadavky na plnění. Pojistné plnění je tak rychlé, bezchybné a vždy v maximální možné vyplacené částce.

KONTAKTUJTE NÁS

Napište. Nekoušeme.

    774 656 864

    info@financialtrend.cz