O nás

O NÁS

JSME FINANCIAL TREND

Naše společnost vznikla jako reakce na nepříjemné zkušenosti s finančními poradci z velkých multilevelových firem, kde hlavní prioritou nebyl klient a jeho přání, ale přání manažerů a ředitelů. Finanční plánování je náročný obor, vyžadující permanentní nadstandardní vzdělávání a dlouholeté zkušenosti s řešením různých klientských přání, v neposlední řadě vyjednávání lepších podmínek pro klienta u finančních institucí. Máme evropskou certifikaci EFA (European Financial Advisor), díky níž poskytujeme nejvyšší kvalitu finančního plánování a poradenství podle evropských standardů a jsme součástí 324 EFA poradců v České Republice.

Vždy stojíme na straně klienta, jako našeho partnera. Ke každému klientovi přistupujeme individuálně a profesionálně. Zajišťujeme klientům  životní standard a příjmy. Pomáháme klientům budovat jejich majetek. Chráníme jejich peníze před inflací. Plánujeme společně cíle a postupné kroky k realizaci. Pomáháme k prevenci a osvětě

Naší vizí je, aby každý klient měl správného finančního poradce, který má zájem hlavně o klienta. Určujeme standard finančního poradenství a věříme, že naše práce pomáhá ke kultivaci trhu. Jsme malá firma s velkým srdcem. Děláme to dobře. Buďte u toho s námi.

Financial_trade_71
 

Financial Trend s. r. o.

Ičo 05256356

 Zarámí 92, Zlín, 760 01

 

 

 

Investiční produkty zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO a zároveň registrovaný pod investičním zprostředkovatelem Broker Trust, a.s. IČO: 26439719.

Pojistné produkty zprostředkováváme jako podřízený pojišťovací zprostředkovatel zapsaný v registru ČNB pod č. PPZ a zároveň registrovaný pod pojišťovacím agentem Broker Trust, a.s. 032585PA.

Spotřebitelské úvěry zprostředkováváme jako vázaný zástupce zapsaný v registru ČNB pod IČO a zároveň registrovaný pod samostatným zprostředkovatelem spotřebitelských úvěrů Broker Trust, a.s. IČO: 26439719

Vice info zde

KONTAKTUJTE NÁS

Napište. Nekoušeme.

    774 656 864

    info@financialtrend.cz