Úvěry

Hypotéky 

Vybereme pro Vás vhodnoé řešení šité na mírů ze všech hypotéčních bank na trhu. Vybíráme podle kvality, metodických postupů bank, úrokových sazeb, poplatků a celé řady dalších paramtrů. Pro naše klienty zajišťujeme plný servis při celém procesu vyřizování hypotéky. Od vyjednávání v bankách lepších podmínek, vyjednávání s odhadci, realitními makléři, pomáhání v komunikaci i s advokáty či úřady, katastry apod. Jsme partnery a oporou při financování Vašeho bydlení. Hypotéka je obrovský krok v životě každého člověka. S námi to zvládnete v pohodě a klidu.

Spotřebitelské úvěry

Zařídíme Vám vhodné půjčky na cokoliv. Vyjednáme pro Vás nadstandardní úrokové sazby a podmínky. Zároveň Vás ochráníme od nekvalitních půjček, které se na trhu často vyskytují. Naši prioritou je Vaše spokojenost.

 

Podnikatelské úvěry

Zajistíme pro Vás financování pro Vaši živnost či firmu. Díky silné vyjednávací pozici, pro Vás získáme výhodný úvěr přesně pro Vaše podnikání. Při posuzování úvěryschopnosti podnikatelů je celá řada různých parametrů napříč všemi bankami. Díky nám dostanete jasný přehled nabídek a podmínek k získání konkrétních úvěrů.