Životní pojištění

Životní pojištění je jeden ze základních stavebních kamenů ochrany příjmů klienta. Na trhu existuje celá řada produktů. V našem portfoliu máme všechny významné pojišťovny, abychom pro Vás mohli vybrat řešení, které se hodí právě pro Vás. Neexistuje jedna nejlepší pojišťovna nebo nejlepší pojistný produkt. Vše záleží na spoustě parametrů

Každá pojišťovna má svou konkurenční výhodu. My Vám pomůžeme vybrat to vhodné řešení pro Vás. Provádíme podrobnou analýzou potřeb a situace klienta, podrobnou analýzu trh a přesné propočty dle příjmů a výdajů klienta. Pojištění musí v první fázi splňovat smysl. Často byvají pojištění navrhnuty na pobočkách pojišťoven nebo od poradců tak, že absolutně smysl postrádají. 

Mít jen smlouvu nestačí. Musí být správně vybrána, správně naklakulovaná, správně sestavena rizika. Máme vlastní metodické postupy inspirované evropskými standardy EFPA pro sestavování, proto mají naši klienti vždy pojištění správně nastaveno. Životní pojištění navazuje na důležité součásti ochrany příjmů, jimiž se u klientů zabýváme: PREVENCE a REZERVY. Naše vlastní likvidační oddělení navíc pomáhá našim klientům získávat kompletní nárok u pojišťoven.

Neživotní pojištění

Neživotní pojištění je nedílnou součástí klientova portfolia. Jde o zajištění nemovitých, movitých věcí a odpovědnostní pojištění. Cílem je zajistit a ochránit vybudované hodnoty klienta. Umíme to pro Vás zařídit zcela online!I v případě pojistné události jsme tady s našim likvidačním oddělením pro Vás! 

Pojištění nemovitosti a domácnosti 

Víte jak správně nastavit pojistné částky? Pokud nemáte správně nastavenou pojistnou částku, může pojišťovna v případě pojistné události krátit nebo neplnit tuto událost. To rozhodně nestojí za to. Znáte rozdíl mezi tržní a reprodukční hodnotou nemovitosti? Je to jen jeden z mnoha parametrů nastavovaní pojistných částek. Nehazardujte a obraťte se na odborníky na nežitovní pojištění.

Pojištění vozidla 

pomůžeme srovnat nabídky povinného i havarijného pojištění, protože rozdíly nejsou pouze v cenách, ale hlavně kvalitě. Obecně u pojištění neplatí pravidlo čím drahší, tím lepší. I vy můžet cestovat v klidu a bezpečí, když jako naši klienti budete vědět, že máte to správné pojištění, které Vás v těžkých chvílích podrží.

Odpovědnost v běžném občanském životě 

Určitě jste slyšeli o lidovém názvu “pojistka na blbost”. Ta se hodí vždy. Újma třetí osobě na zdraví, věcech, finanční újmě apod může bohužel šplhat až do desítek milionů. Pojištění se vztahuje často na všechny členy domácnosti a stojí řádově stokoruny ročně. Dnes by neměl být klient bez tohoto pojištění.

Podnikatelská rizika 

Podnikáte a máte obavu, aby jste svým konáním nezpůsobili újmu třetí osobě, tak toto pojištění je právě pro Vás. Je důležité ochránit své podnikání a svou rodinu. Pomůžeme Vám zajisti podnikatelská rizika tak, abyste se mohli plně soustředit jen na svou činnost a nemuseli řešit finanční nepříjemnosti v případě pojistné události.

Cestovní pojištění: 

dnes nedílnou součásti při cestování do zahraničí. Bohužel v době internetu si mnoho lidi může online uzavřít “cestovko” sami. Ale na jaké částky? Co by tam nemělo chybět? Kolik je moc a kolik málo? Je rozdíl mezi pojišťovnami? My to pro Vás umíme také online. Pomůžeme Vám vybrat to správné řešení, navíc srovnáme více pojišťoven a nakonec přidáme exkluzivní slevu. Cestujte s námi v pohodě.