Archiv referencí

ARCHIV REFERENCÍ

S poradenstvím Financial Trend jsem velice spokojen a doporučuji. Líbí se mi vstřícný osobní přístup, slušné jednání a nabízené produkty nastavené tak, že jsou výhodné především pro mě. Například velmi rychlé vyřízení hypotéky s úrokem, který bych sám nebyl schopen získat. Navíc profesionální pomoc při prodeji naší nemovitosti.

Kamil a Hana Podlasovi

S Davidem Molínkem spolupracuji mnoho let a musím přiznat, že mě nepřestává překvapovat jaký rozhled a profesionální přístup má. Jsem moc rád, že mohu být jeho klientem, protože mám jistotu, že jsem v rukou opravdového odborníka. Pravidelně se potkáváme. Cením si také jeho férový a lidský přístup. Doporučuji.

Klientkou Davida Molínka z Financial Trend s.r.o. jsem již několik let. Pokaždé mi kvalitně poradil ve všech sférách financí i nad rámec oboru. Řešili jsme spolu už dvě hypotéky na byt a nyní i na dům, pojištění a investice. Vše za Vás vyřídí, srovná různé nabídky, nikam nemusíte běhat a nic vyjednávat v bankách, teda kromě finálního podpisu. Se schůzkami mi časově vyšel vždy vstříc a když to bylo možné řešili jsme záležitosti i online. Je vždy k dispozici.

Ing. Lucie Schindlerová Technický manažer

Pan Straka reaguje vždy velmi rychle, vstřícně a je vidět, že se vyzná ve svém "řemesle". Na čem jsme se domluvili, to platilo. Dostala jsem na něj kontakt v rámci doporučení a i já bych jej ráda doporučila dále. Pan Straka mi pomohl vyjednat hypoteční úvěr včetně pojištění a to v poměrně velké časové tísni, uspořádat mé finance a dále mi velmi pomohl během mého zmatkování, když v bytě prasklo potrubí (a to nejen co se pojistné události týče, ale pomohl mi sehnat i skutečně dobrého řemeslníka).

Ing. Petra Snášelová SW inženýr

Na panu Strakovi si ceníme, že má přehled ve finančních produktech, dokáže poradit a doporučit, ale nic nevnucuje, snaží se najít řešení šité na míru konkrétnímu klientovi, hlídá nám smlouvy, dobře se s ním komunikuje a je přátelský.

Marta a Lukáš Hanušovští překladatelka, informatik

Jako začínající živnostník jsem ve světě hypoték, pojištění a finančních produktů dokázal trávit hodiny a hodiny procházením různých nabídek a podmínek od finančních ústavů. Schůzky v bankách a pojišťovnách byly pro mě plné nezdarů, protože mě pracovníci neuměli zařadit do správné krabičky a k produktům, které jsem potřeboval, jsem se nemohl a neuměl dostat, naopak jsem dostal nespočet návrhů na produkty, které jsem nikdy nepotřeboval. Pak jsem narazil na pana pana Straku, který dokázal velmi přesně chápat moji situaci a mé potřeby a dokázal mi jednoduše a profesionálně vysvětlit, kde a jak který produkt získat. Následné zřizování s panem Strakou je hračkou i pro lidi, kteří se detaily finančního světa nechtějí zabývat. Kdybych nespolupracoval s panem Strakou, nedokážu si představit, že by někdo v mé netypické situaci dokázal vyřešit mou hypotéku a pojištění.

Mgr. Václav Stodůlka programátor www.dims.cz

S Jaroslavem Doležalem z Financial Trend s.r.o. spolupracuji na finančním poli již od června 2016, kdy jsme si spolu poprvé sedli nad šálkem kávy a začali spolu řešit, co s penězi. Jaké jsou mé představy o bydlení, rodině, zajištění rodiny, penzi a podobně. Popravdě, jsem na jeho otázky neznal odpovědi, jelikož v 26 letech tak úplně nad penzí nepřemýšlíte, ale po naší diskuzi jsem pochopil o co jde a všechna ozubená kolečka začala zaskakovat v jedno velké soukolí. Navíc naše představy o finančním plánování se pak ubírali stejným směrem, což si myslím, že je rozhodující, jelikož v tom, co vám někdo doporučí, vy sami musíte vidět smysl a já ho díky jeho rozborům viděl a konečně pochopil, že nejde jen o to mít pojistku, ale mít ji smysluplně nastavenou, pochopit význam krátkodobých, střednědobých a dlouhodobých investic. Vše jsme nastavovali s ohledem na mé finanční možnosti a taky s ohledem na to, že jsem měl v plánu pořídit si nemovitost. Od té doby se mnoho věcí změnilo, z nové přítelkyně se stala manželka, z části naspořených peněz, které byly vloženy do krátkodobých investic jsme si pořídili pozemek a na domeček jsme si pořídili hypotéku, jejiž vyřízení pro mě bylo vlastně velmi snadné, veškeré náležitosti jsme vyplnili společně s Jardou a já pak jen donesl potvrzení z práce, a nějaké lejstro z katastru, tedy alespoň tak to zpětně vnímám. Za ty roky jsem se mohl rovněž přesvědčit, že i pojištění odpovědnosti, jenž jsme spolu sjednali mělo své opodstatnění a nejsou to jen "vyhozené" peníze. Jarda je velmi ochotný a časově flexibilní a rád jeho služby doporučuji svým známým ať už potřebují poradit s pojištěním auta, čí hypotékou.

Honza Vaclach

Magdalena Horká z firmy Financial Trend zcela rozehnala mé dosavadní zkušenosti či předsudky, které se mi pod zřejmě ne vždy správně užívaným pojmem finanční poradce vybavily. Nejen že s ní rádi zajdete na kafe a strávíte tak čas v milé, přívětivé společnosti, ale hlavně jí svěříte své finance a snové plány, co s nimi. Madla vám propojí aktuální situaci a vaše přání uskutečnitelným finančním plánem a ušetří vám tak spoustu času nad porovnáváním jednotlivých možností. A pokud vám to zní moc nadšeně, je to jednoduše tím, že jsem vděčná za to, že mě Madla tím světem provedla, navrhla mi možná řešení včetně revize dosavadních finančních produktů, rozhodnutí nechala následně bez nátlaku a po mých doplňujících otázkách na mě a uspořádala mi rozpočet a spoření na různé plány k obrazu mému.

Tereza Havlíčková advokátní koncipient

Jsem hrozně ráda, že můžu být klientkou právě Magdaleny Horké. Její profesionální, ale také velmi lidský a chápavý přístup je něco, s čím se nesetkáte tak často. Její obrovský přehled a orientace v rámci portfolia finančních služeb je obdivuhodná a dokáže tak najít vhodný produkt. Usnadnila a zpříjemnila mi vstup do mého dospělého života. Moc díky.

Mgr. Eva Gartnerová ředitelka komunikační agentury

KONTAKTUJTE NÁS

Napište. Nekoušeme.

    774 656 864

    info@financialtrend.cz